Converteren elkaar (VK) naar Straal van de zon

Vul hieronder waarden in om te converteren elkaar (VK) [elkaar (VK)] naar Straal van de zon [R_s], of Converteren Straal van de zon naar elkaar (VK).




Hoe te converteren Elkaar (Vk) naar Straal Van De Zon

1 elkaar (VK) = 6.57179818887452e-10 R_s

Voorbeeld: converteren 15 elkaar (VK) naar R_s:
15 elkaar (VK) = 15 × 6.57179818887452e-10 R_s = 9.85769728331177e-09 R_s


Elkaar (Vk) naar Straal Van De Zon Conversietabel

elkaar (VK) Straal van de zon

Elkaar (Vk)

Een elleboog is een oude lengteenheid gebaseerd op de lengte van de onderarm van de elleboog tot de top van de middelvinger. De Engelse elleboog was ongeveer 18 inch.

Geschiedenis/Oorsprong

De elleboog werd gebruikt door veel oude culturen, waaronder de Egyptenaren, Babyloniërs en Romeinen. De lengte varieerde van plaats tot plaats.

Huidig gebruik

De elleboog is een verouderde meeteenheid.


Straal Van De Zon

De straal van de zon is de afstand van het middelpunt van de zon tot aan het oppervlak, ongeveer 695.700 kilometer.

Geschiedenis/Oorsprong

De grootte van de zon is met toenemende precisie gemeten gedurende eeuwen van astronomische observatie.

Huidig gebruik

De straal van de zon is een fundamentele eigenschap van de zon en wordt in de astrofysica gebruikt om haar structuur en evolutie te modelleren.



Converteren elkaar (VK) Naar Andere Lengte Eenheden